پر بيينده ترين اخبار

آرشيو اخباراخبار :: نصب سیستم عامل پیشرفته و حرفه ای Cloudlinux برروی تمام سرور های اشتراکی

[ سرويس عمومی ] [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

نصب سیستم عامل پیشرفته و حرفه ای Cloudlinux برروی تمام سرور های اشتراکی

سرويس : عمومی
93/11/05-00:29
2015-01-25 00:29:13
آخرين مشاهده : 96/04/05-17:46
46 : کد خبر

تعداد مشاهده : 1946


 

در سرور های اشتراکی لینوکس از سیستم عامل پیشرفته و حرفه ای Cloudlinux استفاده می شود که به هر وب سایتی منابع مشخصی از پردازنده و حافظه سرور را همانند یک سرور مجازی کوچک تخصیص می دهد.
در کامز این مقدار 10 درصد پردازنده و 1 گیگابایت حافظه برای هر وب سایت است یعنی چیزی حدود یک دهم کل منابع یک سرور که مسلما خیلی بیشتر از منابع خریداری شده توسط کاربر است.
در موارد خاصی که وب سایت بیش از حد سنگین باشد و یا تعداد تقاضای بازدیدکنندگان بیش از حد باشد Cloudlinux به طور موقت وب سایت را مسدود می کند و خطای زیر در سایت نمایش داده می شود.

Resource Limit Is Reached

The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later.

 در چنین مواقعی کاربر می تواند با کاهش مصرف وب سایت خود مثلا با حذف پلاگین های غیر کاربردی و بهینه سازی سیستم مصرف خود را کاهش دهد تا دیگر دچار چنین خطای نشود و یا اقدام به تهیه سرور مجازی از کامز نماید .

این تنظیمات با صرف هزینه ای مضاعف برای خرید سیستم عامل cloudlinux بر روی سرورهای اشتراکی لینوکس انجام می شود تا کاربری نتواند با اشتباهات برنامه نویسی و استفاده بیش از حد منابع سرور موجب کندی و ناپایداری سرور شود.

مدیر فنی

   
.

گروه مهندسی کامز ، آدرس : قزوین - چهاراه عمران به سمت میدان میرعماد - پلاک 5 - طبقه 3 - واحد 5 ( جنب اسانسور صعود ) تلفن : 33369345 ، پیام کوتاه : 3000874000